CRGH1206F1K91
MFR.Part #
CRGH1206F1K91
JLCPCB Part #
C2108182
Description
-55℃~+155℃ 1.91kΩ 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS