CRGH1206F68K1
MFR.Part #
CRGH1206F68K1
JLCPCB Part #
C4054551
Description
-55℃~+155℃ 500mW 68.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS