CRGH1206F6K49
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F6K49
JLCPCB Part #
C4344979
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.49kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS