CPF0805B8R66E
MFR.Part #
CPF0805B8R66E
JLCPCB Part #
C2143271
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 8.66Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS