3503G2B6K04FTD
MFR.Part #
3503G2B6K04FTD
JLCPCB Part #
C5513513
Description
-55℃~+155℃ 2W 6.04kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS