3430H2F910KTE
MFR.Part #
3430H2F910KTE
JLCPCB Part #
C6411303
Description
-55℃~+155℃ 2W 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1020 Chip Resistor - Surface Mount ROHS