CRGH1206F56R2
MFR.Part #
CRGH1206F56R2
JLCPCB Part #
C2109828
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS