RH73H2A30MKTN
MFR.Part #
RH73H2A30MKTN
JLCPCB Part #
C2094427
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 100V 125mW 30MΩ Thick Film Resistor ±10% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS