CRGH1206F56R
MFR.Part #
CRGH1206F56R
JLCPCB Part #
C2111727
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 56Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS