SR732BRTTDR953F
MFR.Part #
SR732BRTTDR953F
JLCPCB Part #
C5908193
Description
-55℃~+155℃ 333mW 953mΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS