H46K98AYA
MFR.Part #
H46K98AYA
JLCPCB Part #
C1432806
Description
-55℃~+155℃ 500mW 6.98kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS