ERA-8ARW2372V
MFR.Part #
ERA-8ARW2372V
JLCPCB Part #
C2094503
Description
-55℃~+155℃ 150V 23.7kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS