CRGH1206F576R
MFR.Part #
CRGH1206F576R
JLCPCB Part #
C2108311
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 576Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS