RN732BTTD1262D25
MFR.Part #
RN732BTTD1262D25
JLCPCB Part #
C4123264
Description
-55℃~+155℃ 12.6kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS