CRGH1206F52K3
MFR.Part #
CRGH1206F52K3
JLCPCB Part #
C2107973
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 52.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS