CRGH1206F52R3
MFR.Part #
CRGH1206F52R3
JLCPCB Part #
C4211016
Description
-55℃~+155℃ 500mW 52.3Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS