CRGH0603F39K
MFR.Part #
CRGH0603F39K
JLCPCB Part #
C2085555
Description
-55℃~+155℃ 200mW 39kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS