CRGH1206F4K02
MFR.Part #
CRGH1206F4K02
JLCPCB Part #
C2108728
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.02kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS