RN73H2BTTD1891A25
MFR.Part #
RN73H2BTTD1891A25
JLCPCB Part #
C4189277
Description
-55℃~+155℃ 1.89kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS