3430A3F91KTE
MFR.Part #
3430A3F91KTE
JLCPCB Part #
C20440256
Description
-55℃~+155℃ 3W 91kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1225 Chip Resistor - Surface Mount ROHS