CRGH1206F4K12
MFR.Part #
CRGH1206F4K12
JLCPCB Part #
C2108719
Description
-55℃~+155℃ 200V 4.12kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS