CRGH1206F45K3
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F45K3
JLCPCB Part #
C2108018
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 45.3kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS