RN73H2BTTD7323B50
MFR.Part #
RN73H2BTTD7323B50
JLCPCB Part #
C2558041
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS