CPF0805B3R92E
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B3R92E
JLCPCB Part #
C4215645
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.92Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS