CRGH1206F95K3
MFR.Part #
CRGH1206F95K3
JLCPCB Part #
C2107630
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 95.3kΩ Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS