RK73H2BTTD22R0D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73H2BTTD22R0D
JLCPCB Part #
C2578815
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 22Ω 250mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS