CRGH1206F953K
MFR.Part #
CRGH1206F953K
JLCPCB Part #
C3987842
Description
-55℃~+155℃ 500mW 953kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS