CPF0805B33K2E1
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CPF0805B33K2E1
JLCPCB Part #
C4167204
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 100mW 33.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS