CRGH1206F43R2
MFR.Part #
CRGH1206F43R2
JLCPCB Part #
C2110027
Description
-55℃~+155℃ 200V 43.2Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS