CRGH1206F7K32
MFR.Part #
CRGH1206F7K32
JLCPCB Part #
C4044100
Description
-55℃~+155℃ 500mW 7.32kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS