CRGH1206F3K01
MFR.Part #
CRGH1206F3K01
JLCPCB Part #
C4180775
Description
-55℃~+155℃ 3.01kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS