AC1206FR-7W430RL
MFR.Part #
AC1206FR-7W430RL
JLCPCB Part #
C5546024
Description
-55℃~+155℃ 430Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS