CRGH1206F33K2
MFR.Part #
CRGH1206F33K2
JLCPCB Part #
C2107720
Description
-55℃~+155℃ 200V 33.2kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS