RN73H2BTTD1932D50
MFR.Part #
RN73H2BTTD1932D50
JLCPCB Part #
C3927349
Description
19.3kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS