CRGH1206F332K
MFR.Part #
CRGH1206F332K
JLCPCB Part #
C2113482
Description
-55℃~+155℃ 200V 332kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS