CRGH0603F619R
MFR.Part #
CRGH0603F619R
JLCPCB Part #
C2098633
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 619Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS