CRGH1206F330R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGH1206F330R
JLCPCB Part #
C2109065
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 330Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS