RN73R2BTTD5970F25
MFR.Part #
RN73R2BTTD5970F25
JLCPCB Part #
C2529601
Description
-55℃~+155℃ 250mW 597Ω Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS