CRGP2512F270K
MFR.Part #
CRGP2512F270K
JLCPCB Part #
C4201497
Description
-55℃~+155℃ 270kΩ 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS