CRGH1206F332R
MFR.Part #
CRGH1206F332R
JLCPCB Part #
C2108061
Description
-55℃~+155℃ 200V 332Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS