CRGH1206F24R9
MFR.Part #
CRGH1206F24R9
JLCPCB Part #
C2110130
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.9Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS