CRGH1206F24R3
MFR.Part #
CRGH1206F24R3
JLCPCB Part #
C2110105
Description
-55℃~+155℃ 200V 24.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS