CPF0201B54K9E
MFR.Part #
CPF0201B54K9E
JLCPCB Part #
C4249259
Description
-55℃~+155℃ 31.25mW 54.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS