H812K4BZA
MFR.Part #
H812K4BZA
JLCPCB Part #
C1407965
Description
-55℃~+155℃ 12.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS