CRGH1206F249R
MFR.Part #
CRGH1206F249R
JLCPCB Part #
C4257537
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS