CRGH1206F220K
MFR.Part #
CRGH1206F220K
JLCPCB Part #
C4165419
Description
-55℃~+155℃ 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS