RN732BTTD2580B25
MFR.Part #
RN732BTTD2580B25
JLCPCB Part #
C4189830
Description
-55℃~+155℃ 125mW 258Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS