TR1206NR-07470RL
MFR.Part #
TR1206NR-07470RL
JLCPCB Part #
C20167189
Description
-30%~0% -55℃~+155℃ 250mW 470Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS