CRGH1206F200K
MFR.Part #
CRGH1206F200K
JLCPCB Part #
C2113780
Description
-55℃~+155℃ 200V 200kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS