CRGP1206F220K
MFR.Part #
CRGP1206F220K
JLCPCB Part #
C2074436
Description
-55℃~+155℃ 200V 220kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS